חוברת מתכוני אביב וחג
בשעה טובה ומוצלחת ואחרי הרבה התלבטויות ועבודה ממש קשה, הוצאתי לאור חוברת מתכונים לחג (אבל לא רק), שכל כולה שלי והיא כמובן, כשרה לפסח. היא כוללת 22 מתכונים חדשים לגמרי ועוד 4 מתכונים אהובים מהבלוג שאי אפשר היה לוותר עליהם. הרעיון התחיל להתגלגל בראשי כבר לפני המון זמן, בעיקר בגלל פניות מכם, הקוראים שלי, האם יש לי או יהיה משהו מודפס..וגם בעקבות פניות מהוצאות שונות לגבי ספר. בתקופה מאוד לא פשוטה עבורי, החלטתי לבדוק את המים בעצמי. מאחר ואני אוהבת פרוייקטים מורכבים וקשים שאני יכולה לצלול לתוכם ולאתגר את עצמי החלטתי להרים את הכפפה. 
 
45 ש"ח כולל משלוח
התחלתי ברשימה של מנות ומתכונים שאותה שיפרתי, צמצמתי, מחקתי, התחלתי מחדש, הוספתי והחסרתי, עד שהגעתי לרשימה מזוקקת ממש של מתכונים שאני אוהבת, קלים להכנה, אביביים, עונתיים, וכמובן טעימים, שאני ומשפחתי נשמח לפאר איתן את שולחן החג. מנות פתיחה, עיקריות, סלטים, קינוחים ואפילו לחמניות מופלאות ללא גלוטן.. אני אחראית על המתכונים, הצילומים והסטיילינג (שאני מקווה שתאהבו), וחברתי הטובה והמוכשרת יוליה ארליכמן – על הגרפיקה, העיצוב, המקצועיות,  המילה הטובה, ושלא וויתרה לי, כשהיה לי קשה להמשיך. למרות שאנו חיים בעולם דיגיטלי, בו אפשר להגיע למתכונים ואפילו ספרים ממש בכף ידנו, אני עדיין חושבת שאין תחליף לדפדוף בספר או חוברת. החוברת נמכרת בעיקר כאן והיא כולה בשבילכם, הקוראים הנאמנים שלי.
אני מקדישה את החוברת לאבא שלי האהוב, שאהב לארח, לבשל ולחגוג, שלימד אותי כל כך הרבה במטבח ובכלל, וזה חג הפסח הראשון בלעדיו, כ"כ מתגעגעת.. 
 
לקנייה מאובטחת בקישורים מטה, משלוח בדואר ישראל (השירות שלהם השתפר.. באחריות 🙂 )
נשיקות וחג טעים ושמח! 
לתשלום באמצעות פייפאל או כרטיסי האשראי המובילים, במחיר 45 ש"ח כולל משלוח, ליחצו על הכפתור המצורף: